MTÜ Tervise Juures

11. aprillil 2014 sündis MTÜ Tervise Juures!
 
 
 
Misasi?

Meie värske ühingu laiemaks eesmärgiks on julgustada inimesi, peresid ja eelkõige lapsi tarbima rohkem värskeid juur- ning puuvilju. Tegemist ei ole muidugi täiesti uudse kontseptsiooniga, kuna selles valdkonnas on korraldatud ka mitmeid riiklikke kampaaniaid (Nt Tervise Arengu Instituudi kampaaniad „5 päevas“ - viimane kampaania viidi läbi 2013. aasta sügisel, vt http://www.toitumine.ee/kampaania-arhiiv/ ), aga meile tundub, et see teema vajab ikka pidevat meeldetuletamist ja meie tahame sellele oma praktilise tegevuse kaudu kaasa aidata! Puuviljapropaganda alaku!
 
Kes tegid?


Ühingu loojad (Grete, Kätlin, Mari ja Tiina) on kõik väikeste laste emad (neljapeale on meil kokku seitse last! Me ei raiska siin kodus aega niisama!), mistõttu ka see tervisliku toitumise ja eelkõige värske toidu teema on meile eriti südamelähedane. Kui lõime selle toidu-  ning tervisliku elustiili blogi siin, läks mööda ainult natukene aega, kui juba hakkasime mõtteid mõlgutama oma uuest  ühisest lapsukesest - ühingust, mille raames oleks võimalik veel rohkem tervislikke asju teha! Näiteks tervisliku toidu (eelkõige siis juur- ning puuviljade) söömist propageerida, seda laiemalt tutvustada ning niimoodi mõjutada ka teisi inimesi, peresid ja lapsi!

2015. aasta jõuludeks saatsime annetajate abiga Tallinna Lastehaigla onkoloogiaosakonna lastele 50 kilo mandariine. Üks meie unistustest on, et saame ka edaspidi lastele puuviljadega vitamiine saata, et lapsed oleksid tervemad ja rõõmsamad! Sinu toetus on meie tegevusele väga vajalik! Lausa asendamatu! Igasugune toetus on oodatud meie arveldusarvele  nr EE557700771001333021 LHV pangas! Oleme südamest tänulikud!

Külastage rõõmsalt ka meie Facebooki-lehte! Facebookis jagame ka muid tervise- ja toiduteemalisi asju, mis meid kuidagi liigutavad ja targemaks teevad!Kontakt

MTÜ Tervise Juures
Registrikood: 80369498
Arve nr LHV pangas: EE557700771001333021
Telefon: 52 39 362 (Grete)
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar