neljapäev, 23. august 2018

Jooga eri: Vürtsikas ja puhastav kartulisupp (solstice soup)

See supp! Mina sõin seda vürtsikat, mõnusat kartulisuppi Prantsusmaal, kundalini jooga festivalil, kus seda pakuti iga päev hommikusöögiks. See supp aitab keha aluselisemaks muuta ja toetab seeläbi vaimset tasakaalu. Ta sisaldab toetavaid vürtse, mis kütavad meie seedetuld, mis aitab keha puhastumisel nii füüsiliselt kui vaimselt - lisaks seedesüsteemi kogunenud jamale, aitab see vürtsikas supp väljutada ka kogu seda jama, mida oleme alateadvusesse kogunud. Supike ei ole asjata osa kundalini jooga festivali dieedist, kus tehakse ka valget tantrat (pikad istuvad meditatsioonipäevad hommikust õhtuni meeli ning enamasti ka käsi pingutades), sest see lisatuli, mida vürtsid meie kehale ja seedimisele annab, valmistab keha ette just selliste väljakutsetega toimetulemiseks - annab lisakütust. Hommikusöögisupi juurde käivad ka banaanid ja apelsinid, mis annavad veel omakorda juurde väge ja vitamiini. Ühesõnaga, tegu on ühe võimsalt puhastava ja jõuduandva supiga, mida mina nüüd ka kodus endale festivalist inspireerituna hommikuti keedan. Sest ma armastan kartuleid ja mul on nii hea meel, et lõpuks keegi neid päriselt ka süüa soovitab. Ja ausalt, mul on väga hea olla peale suppi! Originaal siin.

Euroopa kundalini jooga festivali kohta loe siit ja kundalini jooga tundi tule siitkaudu!


Mida vaja 
(sellest jätkub heale mitmele sööjale, seega vähenda koguseid, kui soovid seda teha endale prooviks):

- 2 tassi tükeldatud kartuleid
- 2 tassi tükeldatud sellerit
- 2 tassi tükeldatud sibulat
- 1/2 spl kurkumipulbrit
- 1/2-1 spl cayenne pipart (oleneb vürtsitaluvusest)
- 1 spl vürtsköömneid
- 1 spl koriandripulbrit
- 5 küüslauguküünt
- soola
- õli

(Koguseid võid reguleerida vastavalt maitsele - mina panin meelega rohkem vürtsköömneid. Mõni tahab vähem sellerit jne.)

Kuidas teeme:

1. Pane köögiviljad potti (kartulid kõige all), vala peale vett, nii et köögiviljad on kaetud ja natuke veel ja keeda kuni nad on pehmed.

2. Kuumuta pannil õlis vürtsid ja lisa supile.

3. Kõige lõpuks lisa supile pressitud või tükeldatud küüslauguküüned.

4. Naudi suppi ja puhastu terviseks! Kui soovid, võid supile lisada tükeldatud banaani!
2 kommentaari:

  1. Looduslikud maitsetaimed võivad ravida epilepsiat, mul oli epilepsia juba üle 14 aasta, olen veetnud palju raha, et saada haiglast ravimeid, et hoida mind tervena, ma läksin paljude haiglate raviks, kuid ei olnud lahendust, ühel päeval olin kontoris läbimas internet, kui ma nägin postitust dr. Itua taimsete ravimite kohta, kuidas ravida Kansas'i naist, kes kannatas HIVi ja ta on loetletud haiguste loendina. saatke talle e-kiri. Ta rääkis mulle, mida ma pean tegema, ja andma mulle ka juhised, mida ma korralikult järgisin. Enne kui ma teadsin, mis toimub kahe nädala pärast Minu üllatuseks pärast seda, kui dr. Itua mulle kannatlikult läks, oli minu epilepsia ravi, ma tahan öelda suur tänu dr Ituale, kes on saatnud oma rahvale tema loomulik meditsiin ma palvetan, et Jumal õnnistaks teid hea töö eest, mida te teete. Kõigile, kes veel selle haiguse all kannatavad, võite temaga ühendust võtta ka oma e-posti aadressil: ;; drituaherbalcenter@gmail.com või Whatsapp Number .. + 248149277976 nagu nad ütlevad, et tema taimne ravim on ainus püsiv lahendus arestimisele. Parim ... Herpesviirus, HIV / AIDS, A / B hepatiit, vöötohatis, külma valuga, epilepsia, tüükad, luupus, diabeet, mehed / naine viljatus, arestimine, vähi kõik.

    VastaKustuta